O inijob

Chcemy pokazać wszystkim pracownikom firm, że czasem łatwiej jest się zorganizować, aby wpłynąć na pracodawcę, niż – jak to ostatnio modne w mediach społecznościowych – „rzucać korpo” czy zmieniać je na inne – niekoniecznie lepsze.

Masz pomysł na to, jak Twoja firma mogłaby działać lepiej? Co można by zmienić, żeby Tobie i Twoim współpracownikom udawało się szybciej osiągać cele? Podziel się pomysłem z iniJOB, a my – bezpiecznie dla Ciebie i ANONIMOWO – przekażemy inicjatywę Twojemu pracodawcy. Zadbamy o to, żeby wiadomość dotarła i postaramy się, żeby szefowie na nią zareagowali.

Jesteśmy po to, żeby życie inicjatyw pracowniczych nie kończyło się w głowach autorów albo w szufladach przełożonych. Internet umożliwia Wam Pracownikom wyjście z cienia. Możecie lepiej realizować się w pracy z korzyścią dla siebie i dla pracodawcy. Cała rzecz w tym, żeby skutecznie się komunikować!

iniJOB to platforma do komunikacji między pracownikami i pracodawcami. Zrodziliśmy się z potrzeby pomocy jednym i drugim. Szanujemy interes jednej i drugiej strony. Służymy Wam, abyście mogli pędzić lepsze zawodowe życie.

ZAREJESTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ i wysyłaj inicjatywy do swojego pracodawcy i angażuj ANONIMOWO współpracowników do ich wspierania!