Zobaczmy się na QUO VADIS SZKOLENIA!

16 stycznia 2019

To już VII konferencja QUO VADIS SZKOLENIA! Przestrzeń do rozmyślań, dyskusji i wymiany doświadczeń. Wśród uczestników będą osoby zajmujące się na co dzień zarządzaniem działami personalnymi, ludzie odpowiedzialni za opracowanie i wdrażanie polityki szkoleniowej w organizacjach, przedstawiciele branży szkoleniowo-rozwojowej oraz specjaliści HR.
Czy spotkamy tam również Ciebie?

Oczywiście, wydarzenie opiera się nie tylko na rozmowach praktyków. Konferencja QUO VADIS SZKOLENIA jest podsumowaniem Ogólnopolskiego Badania Benchmarków Efektywności i Jakości Polityk Szkoleniowych w polskich organizacjach. Chodzi o połączenie twardych faktów płynących z badania, z praktycznymi przykładami dobrych praktyk wdrażanych w firmie. Podczas spotkania będzie możliwość poznania wielu studiów przypadków działań firm, które osiągnęły wysoki wynik w badaniu, jak również ciekawych case’ów specjalistów HR Biznes Partnering’u.

 

Zapisz się na konferencję, jeżeli…

  • ♦ Tematyka szkoleń oraz innych usług rozwojowych jest Ci bliska.
  • ♦ Chcesz otrzymać Raport Rynkowy podsumowujący VII edycję Badania Benchmarków Efektywności Polityki Szkoleń (Badanie TDI) wraz z podsumowaniem wyników z poprzednich 6 lat.
  • ♦ Zależy Ci na osiąganiu efektywności biznesowej dzięki wdrażaniu dopasowanej polityki szkoleniowej w firmie.
  • ♦ Chcesz uczestniczyć w wydarzeniu i wymienić się wiedzą razem z przedstawicielami innych firm oraz specjalistami branży szkoleniowo-rozwojowej.
  • ♦ Masz ochotę poznać trendy tej dziedziny, obserwowane już od 2012 roku.
  • ♦ Chcesz otrzymać możliwość bezpłatnego udziału w licencjonowanym warsztacie “Efektywność biznesowa szkoleń – jak to osiągnąć?” przy zakupie książki “Kompendium Zarządzania Szkoleniami”.
  • ♦ Zależy Ci na poznaniu case’ów opisujących dobre praktyki, które mógłbyś zastosować w swojej firmie.

zapisz się

Organizatorzy zapowiadają, że podczas wydarzenia poruszane będą tematy kondycji projektów szkoleniowych wdrażanych w polskich firmach, analiza wyznaczników skuteczności polityki rozwojowej w organizacjach. Poszukamy wspólnie odpowiedzi na pytanie, jakie najważniejsze aspekty planowania i realizowania działań rozwojowych w firmach, będą przekładały się na efekty biznesowe.

Na konferencji spotkasz:

  • ♦ Przedstawiciele HR z przedsiębiorstw biorących udział w badaniu (łączna populacja firm w badaniu to ponad 500 organizacji).
  • ♦ Profesjonaliści HR BP, biorący udział w konkursie Top HR BP (łączna liczba uczestników wszystkich edycji konkursu to ponad 600 osób).
  • ♦ Właściciele firm doradczych i szkoleniowych, trenerzy biznesu, w tym przedstawiciele środowiska Trenerów Standardu HRD BP oraz pozostali członkowie Stowarzyszenia PSTD.

 

PSTDAkademia Leona KoźmińskiegoiniJOB
Partner merytorycznyPartner strategicznyPartner medialny