Poznaj historię Agaty i rozwiązanie, jakie znalazła – zobacz VIDEO

11 stycznia 2019

Komu przyda się rozwiązanie, którego użyła Agata?
Każdy pracodawca prowadzi biznes na swój, unikatowy sposób. Ten sposób jest sumą jego przekonań, doświadczeń, wartości, wniosków wyciągniętych z podjętych decyzji. Wiadome jest, że właściciele firm starają się prowadzić swoje biznesy najlepiej jak potrafią i dzięki temu mogą nazywać się dobrymi szefami. Nie oznacza to jednak, że nie potrzebują oni wsparcia z zewnątrz. Zawsze bowiem można stać się świetnym szefem.

Zatrudnianie ludzi i prowadzenie biznesu to bardzo duże wyzwanie, szczególnie w niestabilnych warunkach rynkowych i przy wysokiej konkurencyjności innych firm. Pracodawcy codziennie mierzą się z mniejszymi i większymi trudnościami, takimi jak rotacja pracowników, koszty rekrutacji, niskie wyniki finansowe.

Jednym z takich pracodawców jest Agata. Kieruje ona oddziałem firmy i jak każda osoba na takim stanowisku pełni wiele różnych ról w swojej firmie. Co się z tym wiąże? Zobacz film o Agacie!


Bycie pracodawcą cechuje się dużą odpowiedzialnością i koniecznością myślenia “dwa ruchy do przodu”. iniJOB pomaga pracodawcom przeanalizować ryzyka w firmie i ustalić sposoby na ich wyeliminowanie. Bezpłatne badanie Pulsometrem iniJOB wspiera dobrych pracodawców i ułatwia im stać się świetnymi szefami firm, w których ludzie chcą pracować – stać się pracodawcami z wyboru.

Zarejestruj się na iniJOB i poproś o bezpłatne badanie w Twojej firmie!
Czuj się bezpiecznie w niepewnych warunkach!