Opinie o pracodawcy – nowa funkcja na iniJOB!

25 kwietnia 2017

Wpływaj na swoje miejsce pracy, ale nie zmieniaj pracy – to nasza myśl przewodnia, dlatego na iniJOB pojawiła się właśnie kolejna funkcjonalność służącą naszej misji: #ZróbSobieLepsząPracę. Obok przesyłania inicjatyw od pracowników do pracodawców umożliwiamy od dziś dodawanie opinii o Pracodawcy, czyli: publikację plusów i minusów danego miejsca pracy oraz sugestii do zarządu w zakresie możliwych kierunków zmian. Zawsze anonimowo i bezpiecznie.

Dlaczego mam korzystać z iniJOB?

Słowem wstępu: jeżeli nie powiesz pracodawcy, co – Twoim zdaniem – mogłoby funkcjonować lepiej, to nigdy się o tym nie dowie. Pracodawca mając na głowie setki i tysiące spraw często nie dostrzega (lub nie chce dostrzec) problemów, które pojawiają się w jego firmie. Potrzebuje on jasnych i konkretnych komunikatów od swoich Pracowników. W tym celu powstał właśnie iniJOB.

Wychodząc na przeciw Pracowniczym potrzebom, udostępniamy kolejne narzędzia umożliwiające wpływ na środowisko pracy.  Jednocześnie gwarantujemy, że Twoje działania pozostają anonimowe. Nie musisz przejmować się tym, że Twoje próby poprawy współpracy z pracodawcą obrócą się jakkolwiek przeciwko Tobie.

Dzięki iniJOB powiesz Pracodawcy co o nim sądzisz i nie tylko!

Dzięki wprowadzeniu nowej funkcjonalności w serwisie iniJOB “Opinie o pracodawcy” możesz anonimowo powiedzieć swojemu Pracodawcy jakie są jego wady i zalety. Dzięki temu będzie on bardziej otwarty na rozmowę ze swoimi Pracownikami, którzy nie tylko potrafią ‘hejtować’ i wymagać od swoich Pracodawców, ale i doceniać ich pracę i wkład w codzienne życie firmy.

Opinie o pracodawcy pozwolą zbudować obustronną – anonimową ze strony Pracownika – relację, która zaowocuje lepszym zrozumieniem potrzeb Pracowników. Dzięki dodatkowemu polu “Sugestie dla zarządu” Pracodawca będzie mógł również otrzymać bezcenne informacje od swoich Pracowników, co mógłby zmienić, żeby poprawić atmosferę w firmie. Nie będzie to więc, próba wstrzelenia się w potrzeby Pracowników, tylko konkretna informacja od osób faktycznie pracujących u danego Pracodawcy.

W jaki sposób mogę dodać Opinię o Pracodawcy?

Dodawanie zalet, wad i sugestii do zarządu danej firmy jest bardzo proste. Oto krótka instrukcja:

  1. Po wejściu na stronę główną iniJOB wystarczy wyszukać profil swojego Pracodawcy używając dostępnej tam wyszukiwarki
  2. Jeżeli Twoja firma nie jest jeszcze zarejestrowana to możesz ją dodać rejestrując się w serwisie.
  3. Po wyszukaniu firmy wystarczy wejść w zakładkę OPINIE i ocenić pracodawcę oraz wypełnić odpowiednie pola
  4. Poprosimy Cię o aktywację swojego konta, jeżeli nie jesteś zalogowanym użytkownikiem
  5. Opinia o pracodawcy pojawi się bezzwłocznie, po zalogowaniu do serwisu

W jaki sposób dodawanie Opinii może mi pomóc?

Wierzymy, że działanie jest zawsze lepszą postawą niż bierność. Dodanie wad i zalet związanych z miejscem pracy, a także sugestii do zarządu to jeden ze sposobów na to, aby zmieniać Twoją firmę na lepszą. Często dużo trudniej jest przedstawić swój pomysł na bezpośrednim spotkaniu. Skorzystanie z iniJOB może być łatwiejsze i zawsze pozostanie bezpieczne, dlatego jeżeli znajdziesz kilka chwil na to, żeby przekazać swoje zdanie na temat działania firmy – jest szansa na zmianę na lepsze.

Nie czekaj i #ZróbSobieLepsząPracę oraz zrób krok w kierunku poprawy atmosfery w firmie – wejdź na inijob.com.
Albo zainwestuj w iniJOB i zostań naszym wspólnikiem – informacje na Akcjainijob.pl